Весняна дезінфекція водогону

Дата: 14.03.2018 14:44

Комунальне підприємство «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на підставі Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», доводить до відома усіх споживачів централізованої системи водопостачання про проведення весняної дезінфекції водогону, яка відбудеться 16 березня 2018 року.

З метою прискорення зменшення вмісту залишкового хлору у питній воді, прохання усім споживачам, пропустити хлоровану воду через мережу у великій кількості.

Водопровідну воду для питних потреб рекомендуємо використовувати не раніше 19 березня 2018 року (після проведення лабораторного дослідження зразків води на відповідність ДСанПіН).

Читати статтю Виставка-конкурс „Знай і люби свій край”