Повідомлення військово-облікового бюро щодо весняного призову

Дата: 10.05.2017 14:29

Розпорядження №4
Військового комісара Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату

На виконання Конституції України, Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” від 24.02.2017 №44/2017, Постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних” від 7 грудня 2016 р. №921

1. Здійснюється оповіщення призовників, які перебувають на військовому обліку у Гуменецькій ОТГ про їх виклик до Кам’янець-Подільського ОМВК та забезпечити їх прибуття за адресою м. Кам’янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 53.

2. Повідомлення про призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку, надсилаються до органів Національної поліції за територіальною підпорядкованістю з метою їх подальшого розшуку, затримання та доставки до військового комісаріату відповідно до Постанови КМУ від 07.12.2016 №921, за погодженням з ОМВК.

Військовий комісар
Кам’янець-Подільського ОМВК
підполковник
В.М. Возний

Переглянути Лист Кам’янець-Подільської РДА Хмельницької області від 21.04.2017 № 351/01-38

Нагадуємо:

Згідно постанови від 02.03.2016 №207 щоденно з 08.00 до 17.15 здійснюється реєстрація та зняття з місця проживання громадян та реєстрація новонароджених дітей. Ведеться оформлення документів на перший паспорт, зміну прізвища, зіпсуття та втрата паспорта.