Свято Миколая у Лисогірському ДНЗ та Думанівському ДНЗ

Дата: 29.12.2016 14:26

У перший місяць зими, коли крига сковує ріки, а хуртовина насипає великі кучугури снігу, всі люди, а особливо діти, чекають довгожданого свята.

Ось і настав той день, якого всі діти з нетерпінням чекали і старалися добре вчитись, гарно поводитись у садочку і вдома, допомагати маленьким і старшим. Святий Миколай бачив ваші старання, не обминув своєю увагою і ласкою жодної оселі, де зростають такі добрі дітки, і приніс бажані та приємні дарунки. Так ось, він завітав і до нас, в садочок "Перлинка", де дітки з нетерпінням його очікували. Роль Святого Миколая виконував староста с. Лисогірка Ціхоцький Анатолій Омелянович, він привітав всіх діток та колектив зі святом, побажав всього найкращого і здійснення всіх мрій, вручив подарунки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

19 грудня гра-знайомство "Доброта Миколая" у ДНЗ "Дзвіночок" с.Думанів