Масляна - свято з млинцями та веселощами

Дата: 19.02.2018 13:57

Масляна – улюблене народне свято, яке православні відзначають перед Великим постом.

Масляний тиждень, що символізує проводи зими і радісне очікування весни, служить підготовкою до останньої неділі – Прощеної. Масляну також називають Сирним тижнем, Млинницею, Колодієм, і припадає вона щороку на різні дати, в залежності від того, на який день випадає Великдень. Цього року Масляниця припала на 12-18 лютого.

17 лютого директор Гуменецького будинку культури Тетяна Богданова, ознайомила та розповіла присутнім про традиції української культури та обряди Масляної. Побажала здоров’я, сонячного життя, добра і любові! З хорошими гостями, смачними млинцями, зі швидкою весною. Усіх присутніх дівчата пригостили млинцями, а також веселилися та танцювали.

Читати статтю День спонтанного прояву доброти (Гуменецький ТЦСО)