Позачергове засідання сесії сільської ради

Дата: 10.11.2017 13:56

10 листопада 2017 року відбулось засідання двадцять шостої (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VII скликання.

Основні питання, що потребували позачергового вирішення:

1. Про затвердження передавального акту Колубаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
2. Про затвердження передавального акту Колубаївського ДНЗ «Берізка» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Також депутатами було розглянуто ряд інших питань, серед яких:

• Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік;
  • Про безоплатну передачу майна колишньої Голосківської ЗОШ І ступеня з балансу відділу освіти, культури, спорту і туризму сільської ради на баланс сільської ради;
  • Земельні питання;
  • Інші питання.

Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Житель села Думанів став кращим гравцем першої ліги чемпіонату Хмельницької області з футболу