Скайп-консультація

Дата: 25.02.2018 12:49

22 лютого 2018 року у КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» відбувалась скайп-консультація жителів громади з юристами Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга».

Відвідувачі мали змогу задати питання фахівцям Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, Головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області, Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Національної поліції України, яку організувала Обласна науково-універсальна бібліотека. Досвідчені фахівці поспілкувались з жителями, які отримали відповіді на болючі запитання.

Дуже зручно і доступно отримувати інформацію, не витрачаючи час на поїздки в транспорті та черги. Тому і на дальше будемо практикувати і раді бачити усіх бажаючих ділових людей та жителів громади у КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» для отримання необхідної фахової інформації.

Читати статтю Позачергове засідання сесії (23.02.2018)