Скайп-консультація

Дата: 25.02.2018 12:49

22 лютого 2018 року у КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» відбувалась скайп-консультація жителів громади з юристами Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга».

Відвідувачі мали змогу задати питання фахівцям Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, Головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області, Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Національної поліції України, яку організувала Обласна науково-універсальна бібліотека. Досвідчені фахівці поспілкувались з жителями, які отримали відповіді на болючі запитання.

Дуже зручно і доступно отримувати інформацію, не витрачаючи час на поїздки в транспорті та черги. Тому і на дальше будемо практикувати і раді бачити усіх бажаючих ділових людей та жителів громади у КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» для отримання необхідної фахової інформації.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Позачергове засідання сесії (23.02.2018)