Позачергове засідання сесії

Дата: 23.02.2018 15:24

23 лютого 2018 року відбулося засідання 31 (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради сьомого скликання. В її роботі взяли участь 24 депутати.

Основним питанням, яке спонукало до скликання сесії: «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність». Також на засіданні було заслухано звіти старостів Гуменецької об’єднаної територіальної громади про роботу у 2017 році.

Як завжди, пленарне засідання сесії пройшло активно, депутати зацікавлено і принципово обговорювали ті чи інші питання, вносили ділові пропозиції, що допомогло прийняти виважені, конструктивні рішення.

У пленарному засіданні 31 (позачергової) сесії сільської ради взяли участь старости Гуменецької сільської ради, начальники відділів сільської ради, дільничний офіцер поліції, керівник комунального підприємства «Житловодгоспресурс».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Міжнародний день рідної мови