Село моє – частинка України

Дата: 26.06.2017 11:04

Моє рідне село – світ дитинства чарівний,
Де тополі до неба, де безкрая ріка.
Кожен спогад про тебе такий неймовірний,
Кожна думка про тебе солодка й гірка.

Моє рідне село – мої злети й падіння.
Перша радість безмежна і сльози журби.
Ти пустило в мені своє вічне коріння,
Заронило у душу великі скарби.

Фото без опису 23 червня у сільському клубі Слобідки-Гуменецької святкували день села. Вітальним словом виступила сільський голова І.Г.Абдулкадирова. Найщиріші слова привітань лунали від ведучих Блажко Сніжани і Марценюка Артема.

Концертну програму продовжували учасники художньої самодіяльності, серед яких вокальний колектив "Слобідчанка", сопілкарі Діма Зюбрицький, Влад Чайковський. Своїм прекрасним голосом порадували жителів Катя Варик, Аня Шимкова, Ілона Руденко, Марія Зюбрицька.

За традицією всі односельчани отримали подарунки від Гуменецької сільської ради. Солодкі подарунки діти отримали від СТОВ "Гуменецьке".

Свято закінчилося святковою дискотекою.

Пропонуємо переглянути новину від 25.06.2017: Колосіада-2017