Призові місця у I етапі конкурсу малої академії наук

Дата: 14.12.2017 10:23

12 грудня 2017 року на базі Довжоцького закладу освіти відбувся I етап конкурсу малої академії наук.

Конкурс проходив у два етапи:
- контрольна робота з предмету по якому написана робота МАН.
- захист робіт перед комісією.

У складі журі були викладачі з Національного університету ім. Івана Огієнка.
Гуменецьку громаду представили 10 учасників, які показали високий рівень та здобули 8 призових місць а саме:

1) Ушпалевич Марта учениця 10 класу здобула I місце (Психологія), науковий керівник Костюк Олена Анатоліївна;

2) Луцик Роман учень 11 класу здобув I місце (Інформатика), науковий керівник Луцик Роман Володимирович;

3) Пукас Тетяна учениця 11 класу здобула II місце (Валеологія), науковий керівник Пазюк Ліна Олексіївна;

4) Малишевська Юлія учениця 11 класу здобула II місце (Зарубіжна література), науковий керівник Бартошко Людмила Антонівна.

5) Храбус Назар учень 11 класу здобув II місце (Математика), науковий керівник Шевчук Інна Володимирівна.

6) Середюк Діана учениця 9 класу здобула III місце (Зарубіжна література), науковий керівник Тарнавська Алла Михайлівна;

7) Роговська Каріна учениця 9 класу здобула III місце (Зарубіжна література), науковий керівник Сухарська Ірина Борисівна;

8) Совяк Вікторія учениця 8 класу здобула III місце (Історія України), науковий керівник Ацкевич Лілія Леонідівна.

Ушпалевич Марта та Луцик Роман будуть захищати свої роботи на II етапі конкурсу МАН в м. Хмельницькому.
Бажаємо успіху!

Читати статтю Наші претенденти на звання «народного» та «зразкового» колективів (+відео)