Наші претенденти на звання «народного» та «зразкового» колективів

Дата: 13.12.2017 22:04

11 грудня 2017 року в Пудловецькому сільському будинку культури відбувся концерт трьох аматорських колективів Гуменецької об’єднаної територіальної громади на присвоєння звання «народного» та «зразкового» колективів.

До перегляду свої програми представили аматорський фольклорний колектив «Криниченька» Супрунковецького сільського будинку культури (керівник Кшемінська Г.М.), аматорський вокальний гурт «Мальви» (керівник Рищук П.В.), ансамбль народних інструментів «Вербівчани» (керівник Вапничний М.М.).

Вирішувала долю трьох колективів компетентна комісія на чолі з директором обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Клименко Андрієм Борисовичем. До складу комісії ще увійшли заступник директора обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, заслужений працівник культури Ільїнська Олена Василівна та методист по музичному мистецтву Гринчук Валерій Костянтинович.

Присутніми на перегляді програм колективів також були сільський голова Гуменецької об’єднаної територіальної громади Абдулкадирова І.Г., старости сіл; начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Срібняк Л.О.; заступник начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Онуфрієва Р.О.; методист клубних закладів Дубчак Е.В. та жителі громади.

Керівники колективів доклали чимало зусиль, щоб захід пройшов на високому професійному рівні, і можна з упевненістю сказати, що їм це вдалося.

Всі три колективи вразили комісію своїм рівнем підготовки та майстерністю виконання українських народних пісень.

Комісія відзначила злагоджений спів учасників колективу та різноманітний підбір репертуару аматорського вокального гурту «Мальви», відтворення автентичного фольклору аматорського фольклорного колективу «Криниченька» Супрунковецького сільського будинку культури та виконавську майстерність ансамблю народних інструментів «Вербівчани».

По завершенні перегляду програм атестаційна комісія повідомила учасникам колективу дуже важливе і довгоочікуване для колективів рішення, про те, що всі три колективи будуть запропоновані колегії Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації на присвоєння звання «народного» аматорського колективу аматорському фольклорному колективу «Криниченька» Супрунковецького сільського будинку культури (керівник Кшемінська Г.М.), аматорському вокальному гурту «Мальви» (керівник Рищук П.В.) та «зразкового» колективу – ансамблю народних інструментів «Вербівчани» (керівник Вапничний М.М.).

Сільський голова Абдулкадирова І.Г. подякувала всім учасникам за гарну підготовку, побажала всім творчої наснаги та пообіцяла відзначення всіх учасників подарунками.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Вечорниці на Андрія