Всеукраїнський день дошкілля в Гуменецькому ДНЗ «Дивограй»
![]() |
Дошкільник! Як в слові цім багато
|
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення.
Тому у руках працівників дитячих садків доля цілого покоління, що завдяки турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами нашої громади.
Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.
26 вересня вихователі та працівники Гуменецького ДНЗ «Дивограй» відзначали своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля».
![]() |
Діти старшої групи «Бджілка» підготували веселе та незабутнє свято не тільки для працівників дитячого садочка, але й провели урочисту посвяту в «Справжні дошкільнята» дітей молодшої групи «Перлинка». |
![]() |
В свою чергу діток старшої групи було почесно нагороджено званням «Магістри дошкілля» тому що роки проведенні в дитячому садочку пішли їм на користь: вони гарні помічники і порадники, на них можна опиратися, і довірити опіку над самими маленькими дітками у садочку. |
![]() |
Діти середньої групи «Гномики» підготували запальний танець-представлення своєї групи та подарували усім працівникам дитячого садка слова вдячності та солодкі сюрпризи. |
![]() |
На закінчення свята діти старшої групи підготували ритмічний танцювальний подарунок. |
Переглянути ФОТО