Делегація освітян з Миколаївської області

Дата: 30.11.2017 10:13

29 листопада 2017 року відбулася зустріч-семінар на тему: „Розвиток позашкільної освіти в умовах децентралізації”.

Учасниками семінару була делегація з Миколаївської області у складі 26 учасників, голова Гуменецької громади Інна Григорівна Абдулкадирова, начальник відділу освіти культури спорту і туризму Срібняк Лілія Олексіївна, директори позашкільних закладів освіти, методисти закладу позашкільної освіти та відділу освіти.

Семінар пройшов в режимі прес-конференції, де було піднято та обговорено ряд актуальних запитань стосовно розвитку гурткової роботи, тенденцій на майбутнє, змін, які були запроваджені згідно нового закону про освіту, в рамках реформування освітньої галузі.
Детальний моніторинг даних запитань буде прискорювати процес реформування та покращувати рівень позашкільної освіти.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Усний журнал в бібліотеці (с-ще Сахкамінь)