Година пам'яті загиблих у Другій світовій війні

Минають роки, відлітають у вічність. Минуло стільки років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя.

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої cвітової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя.

Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: „Ніхто не забутий, ніщо не забуто”.

Такими словами 8 травня у клубі с. Слобідка-Гуменецька розпочалася година пам’яті про загиблих воїнів у тій жорстокій війні. Перед початком заходу відбулася молитовна панахида, яку проводив Отець Олександр.

Ведучими на святі виступили Блажко С.С. та бібліотекар Сороката І.М.

Завклуб Кодовбецька Я.Ю. зачитала список загиблих воїнів-односельчан, після чого всі присутні вшанували їх хвилиною мовчання.

Вірші декламували Вахняк С., Сноз В., Сорокатий Д., Зюбрицька М., Гетманчук Я.

Пісні звучали у виконанні Варик К.

Неймовірні емоції подарували сопілкарі Зюбрицький Д., та Чайковський В.

З привітальним словом виступили представники сільської ради Пиж М.Т., Косинська К.М. та староста села Блажко Ю.Й.

Переглянути інші фото з цього заходу