Година пам'яті загиблих у Другій світовій війні

Дата: 10.05.2017 09:54

Минають роки, відлітають у вічність. Минуло стільки років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя.

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої cвітової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя.

Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: „Ніхто не забутий, ніщо не забуто”.

Такими словами 8 травня у клубі с. Слобідка-Гуменецька розпочалася година пам’яті про загиблих воїнів у тій жорстокій війні. Перед початком заходу відбулася молитовна панахида, яку проводив Отець Олександр.

Ведучими на святі виступили Блажко С.С. та бібліотекар Сороката І.М.

Завклуб Кодовбецька Я.Ю. зачитала список загиблих воїнів-односельчан, після чого всі присутні вшанували їх хвилиною мовчання.

Вірші декламували Вахняк С., Сноз В., Сорокатий Д., Зюбрицька М., Гетманчук Я.

Пісні звучали у виконанні Варик К.

Неймовірні емоції подарували сопілкарі Зюбрицький Д., та Чайковський В.

З привітальним словом виступили представники сільської ради Пиж М.Т., Косинська К.М. та староста села Блажко Ю.Й.

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Переглянути інші фото з цього заходу