Мультидисциплінарна команда КУ «Гуменецький ТЦСО» 17 та 18 жовтня здійснила виїзди в села Дубинка та Великозалісся

В її складі працювали завідувач відділення соціально-побутової допомоги – О.Демишина, машиніст із прання та ремонту спецодягу відділення соціально-побутової допомоги – О.Онуфрейко, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділення соціально-побутової допомоги – А.Лівіцький, завідуючий господарством – А.Фролов.

Під час виїздів було відвідано 8 осіб похилого віку, які потребують сторонньої допомоги, яким надано 162 соціальних послуги, а саме: шпаклювання та побілка стелі і стін, фарбування вікон та дверей, порізка дрів, прання білизни і одягу та прибирання прибудинкових територій.

Читати статтю Нагородження гравців та команд першого чемпіонату громади з футболу