Вербецька школа отримала подарунок від "Нібулону"

Дата: 01.12.2017 09:20

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива. Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

30 листопада 2017 року у Вербецьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів завітав Директор філії ТОВ СП «Нібулон» Сергій Вікторович Богачик. Сергій Вікторович – спонсор нашого закладу, який у цей нелегкий час завжди відкликається на наші прохання та підтримує нас матеріально. Не дивлячись на те, що новорічні свята ще не настали, подарунки до нас вже завітали, сьогодні Сергій Вікторович вручив ноутбук та мультимедійний проектор до мультимедійної дошки (яка була ним презентована раніше до свята першого дзвоника). Отримані подарунки є дуже актуальними в час сьогодення і так необхідні для покращення навчального процесу у закладі. Тож ми хочемо від педагогічного, учнівського та батьківського колективу нашого закладу подякувати нашому спонсорові за надану допомогу та подарунки. Ця підтримка – свідчення його небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаємо йому здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Шлемо низький уклін за натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру в майбутнє нашого села. Хай Господь сторицею віддячить йому за розуміння, підтримку і за частку душі подаровану дітям.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Делегація освітян з Миколаївської області