Дата: 08.11.2017 09:07

6 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, в Гуменецькому сільському будинку культури проведено свято «Кожному миле його слово рідне».

Директор Гуменецького СБК Тетяна Богданова розповідала присутнім дітям про те, що рідна мова – це мова нації, мова предків, яка пов’язує людину з її народом, вона – найбільший скарб, а також одна з найбагатших слов’янських мов.

В рамках заходу у сільському будинку культури була оформлена книжкова виставка літератури «Мова моя – найдивніше диво», а також діти мали змогу прочитати вірші про рідну мову та взяти участь в різних конкурсах і вікторинах про Нестора Літописця, тому що саме з нього бере свій початок писемна українська мова.

Захід відбувся цікаво та весело. По завершенню свята відбулася дитяча дискотека.

Читати статтю День працівника соціальної сфери (+відео)