Дата: 08.11.2017 09:07

6 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, в Гуменецькому сільському будинку культури проведено свято «Кожному миле його слово рідне».

Директор Гуменецького СБК Тетяна Богданова розповідала присутнім дітям про те, що рідна мова – це мова нації, мова предків, яка пов’язує людину з її народом, вона – найбільший скарб, а також одна з найбагатших слов’янських мов.

В рамках заходу у сільському будинку культури була оформлена книжкова виставка літератури «Мова моя – найдивніше диво», а також діти мали змогу прочитати вірші про рідну мову та взяти участь в різних конкурсах і вікторинах про Нестора Літописця, тому що саме з нього бере свій початок писемна українська мова.

Захід відбувся цікаво та весело. По завершенню свята відбулася дитяча дискотека.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю День працівника соціальної сфери (+відео)