Футбол у Гуменецькій громаді

15 вересня у с. Гуменці на майданчику зі штучним покриттям, в рамках популяризації фізичної культури, спорту та здорового способу життя, відбулись товариські зустрічі з міні-футболу.

З вітальним словом, перед початком матчів, до учасників заходу звернулась голова Гуменецької сільської ради Абдулкадирова Інна Григорівна та начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Срібняк Лілія Олексіївна.

У першій грі зустрілись команди працівників Гуменецької сільської ради та старост сіл ОТГ. З рахунком 5:1 перемогли старости.

У наступному матчі зустрілись працівники ДЮСШ «Лідер» та збірна команда старост і працівників сільської ради. Поступаючись після першого тайму 2:3 перемогу святкувала ДЮСШ.

Усі присутні отримали море позитивних емоцій та вражень, а гравці пообіцяли, що такі заходи стануть систематичними.

Читати статтю Виїзд мультидисциплінарної команди територіального центру в села Пудлівці, Киселівка, Гуменці та Колубаївці