День збройних сил України

Дата: 11.12.2017 08:37

відзначили у с. Нігин, с. Улянівка, с. Лисогірка

с.Нігин

6 грудня вся країна вітала наших лицарів і захисників зі святом – Днем збройних сил України.

Напередодні свята в Нігинській загальноосвітній школі відбулася зустріч з учасником АТО Підперигорою А.В. та переглянуто фільм «Аеропорт».

6 грудня відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 10-11 класів.

Цікавим виявився матч з баскетболу між командою вчителів та командою учнів.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

с.Улянівка

В клубі села Улянівка проводився тематичний вечір присвячений Дню збройних сил України.

В цей день ми вшановуємо всіх військових. І сьогодні, особливо щиро і глибоко вдячні їм. Нині, коли українська армія доводить вірність Батьківщині, захищаючи її рубежі і свій народ, це свято стало символом мужності, героїзму і відваги. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот, для якого честь, свобода і незалежність понад усе.

Ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, всім хто несе військову службу в зоні АТО, за незламну силу волі та безстрашність.

Бажаємо всім захисникам України бути гідними синами своєї Батьківщини.

Ми приєднуємось до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців. Бажаємо міцного здоров’я, надійних тилів, кохання і всіх благ.

Божого благословення Вам і Вашим родинам.

І надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна в надійних руках.

с.Лисогірка

5 грудня 2017 року в с.Лисогірка відбувся концерт до Дня збройних сил України.
На святі були присутні староста села Ціхоцький Анатолій Омелянович, чимало мешканців села та гості.

День чудовий - 6 грудня!
Це є свято серед буднів.
Зрозуміло тут без слів:
Це є День Чоловіків!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Чергове засідання сесії