Чергове засідання сесії

Дата: 08.12.2017 14:53

08 грудня 2017 року відбулося засідання 28 сесії Гуменецької сільської ради сьомого скликання. В її роботі взяли участь 22 депутати.

Депутатами було розглянуто ряд важливих питань: про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік; про встановлення плати за харчування дітей та виділення коштів на безкоштовне харчування дітей, які проживають у сім’ях, що потребують соціальної підтримки у закладах дошкільної та загальної середньої освіти громади; про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік; про безоплатну передачу на баланс Гуменецької сільської ради з балансу відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради приміщення старої Великозаліської ЗОШ І-ІІ ступенів; про план роботи сільської ради на І півріччя 2018 року; земельні питання.

У пленарному засіданні 28 сесії сільської ради взяли участь старости Гуменецької сільської ради, начальники відділів сільської ради та керівник комунального підприємства.

Читати статтю Наш перворозум (295 річниця з дня народження Г. Сковороди, с. Вербка)