Новини освіти та культури

Акція "Чисте довкілля", батьківські збори та концерт у Голосківській ЗОШ

4 квітня 2018 року в Голосківській ЗОШ І-ІІІ ступенів стартувала акція «За чисте довкілля». Учні школи, і молодші, і старші, вийшли у пришкільний парк розчистити його від самосіву та сміття. Читати більше >>

15:42:00 19.04.2018

Тиждень чарівної казки у ДНЗ «Метелик» Заліського-2 НВК

Казка, фантазія – це ключик, за допомогою якого можна відкрити… джерело думки і слова… Без казки, без гри уяви дитини не може жити… казка – це, образно кажучи, свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки й мови. Завдяки казці дитина пізнає світ не лише розумом а й серцем.

10:13:00 18.04.2018

Великоднє свято в селищі Сахкамінь

Великодні дні настали, Люди чисті серцем стали. Любо всі всміхнулись ті біленькі хати, Хрестик на церковці став промінням грати, А в церковці дзвінко заспівали діти – Радуйся Вкраїно, радуйся весь світе!

10:56:00 11.04.2018

Православна година (с.Вербка)

Ось і знову Великдень, особливий день для кожної християнської душі, яка щороку чекає на нього із вірою, надією і любов’ю.

08:26:37 10.04.2018

Весняне прибирання

Очистимо Землю від бруду і скверни, Посіємо скрізь доброти й квітів зерна! Хай буде планета красива й зелена Для щастя, добра і для тебе й для мене!

19:41:29 06.04.2018

Чисте довкілля – чисте сумління!

Весна! Чисте довкілля – чисте сумління! Із таким висловом працівники Нігинського сільського будинку культури всі дружньо зібралися і гарно попрацювали.

08:47:29 05.04.2018