Інформує Пенсійний фонд України

••• ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ••• ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ З 1 КВІТНЯ 2024 РОКУ ••• ПРАВО НА ЖИТЛОВУ ПІЛЬГУ МАЮТЬ ПЕНСІОНЕРИ, ЯКІ ПРАЦЮВАЛИ ЗА ПЕВНИМИ ПРОФЕСІЯМИ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ ••• ПРОІНДЕКСОВАНІ З 1 БЕРЕЗНЯ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ ВИПЛАЧУВАТИМУТЬ З КВІТНЯ ••• У ЯКОМУ РОЗМІРІ ПОТРІБНО СПЛАТИТИ ДОБРОВІЛЬНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ВНЕСОК, ЩОБ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ З 1 КВІТНЯ 2024 РОКУ БУЛО ЗАРАХОВАНО ПОВНИЙ МІСЯЦЬ?

13:50 10.04.2024

Графік щеплення тварин проти сказу

Кам'янець-Подільська дільнична лікарня ветеринарної медицини нагадує про необхідність щеплення проти сказу тварин, які утримуються на території дворогосподарств різної форми власності і надає графік щеплення.

12:17 09.04.2024

Єдина ветеранська лінія

Шановні жителі Гуменецької громади, повідомляємо Вас, що з 20 березня 2024 року командою Мінветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України запущено сервіс "Єдина ветеранська лінія" для надання якісних консультацій та підтримки ветеранської спільноти.

10:41 09.04.2024

Обробка полів

До уваги жителів сіл Нігин, Думанів, Сахкамінь, Вербка, Великозалісся, Киселівка

09:26 08.04.2024

ОБЕРЕЖНО: ШАХРАЇ!!!

05 квітня 2024 року відбулася зустріч поліцейських офіцерів громади з працівниками Гуменецької сільської ради, працівниками відділів та установ Гуменецької сільської ради.

13:34 05.04.2024