До дня народження Т.Шевченка

Дата: 11.03.2018 18:56

проведено заходи у с.Голосків, с.Улянівка, с.Пудлівці, с.Великозалісся, с.Лисогірка, с.Нігин

9 березня у селі Голосків працівники культури провели Шевченківський вечір, присвячений 204 річниці з дня народження Т. Г. Шевченка.

До проведення голосних читань були запрошенні бажаючі продемонструвати вміння гарно і виразно читати вірші. На заклик відгукнулися любителі творчості Тараса Шевченка. Читці вибирали собі уривки з улюблених творів Кобзаря. Під час голосних читань було презентовано книжкову виставку. Матеріали представлені виставці, розповідають про життя і творчість Шевченка як поета, художника.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

Одним із найцікавіших заходів, що сприяють розвитку духовних цінностей, є відзначення Шевченкових днів з метою вшанування творчої спадщини письменника, відродження національної культури.

Улянівчани у царстві правдивого і цінного, мужнього і красивого слова: Фото без опису

Фото без опису Під час концерту до Жіночого дня пудлівчани вшанували пам'ять великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка під супровід пісні «Реве та стогне Дніпр широкий», який виконували як самі аматори, так всі глядачі.

Шевченкова криниця слова не міліє.

Є в українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія от уже понад двісті років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю.

З нагоди дня народження Тараса Григоровича Шевченка в бібліотеці с.Великозалісся була проведена літературна година.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого,
На Вкраїні милій,
Щоб лани широкополі ...

Тарас Шевченко любив всім серцем Україну і у своїй поезії, рукописах, творах, картинах постійно її зображував.
У Лисогірському клубі під час Шевченківського вечору діти читали його вірші про Україну.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Бо пам’ятайте, що на цій планеті, відколи сотворив її Пан – Бог, ще не було епохи для поетів, але були поети для епох.
Л. Костенко

В Нігинському сільському будинку культури бібліотекарем бібліотеки-філії Григоришеною О.В. було проведено літературно-мистецьку годину «На сто віків Шевченків голос чути». Справжня шана – лише щира. Мабуть, ніякий інший поет не є так широко знаним, щиро любленим і шанованим серед свого народу, як Тарас Шевченко. Працівники культури почитали вірші Кобзаря з його великої літературної спадщини. Коли ми згадуємо, цитуємо Шевченка, це згуртовує нас українців, як націю, щоб ми краще розуміли, будували і захищали свою державу.
Шевченко-художник зберіг і передає іншим ген українця – творця. Тому навіть темні фарби на його полотнах несуть людям світлу ідею і сонячні почуття.

Тебе шануємо, Кобзарю,
З твоїм ім’ям сягнем висот,
А ми – не раби, не яничари.
Ми є Держава і Народ!
Й допоки сонце сяє з неба,
В народі житиме Тарас.
Ідем, Поете, ми до тебе,
І ти в серця ідеш до нас!
                   Василь Кравчук

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Жінка – найчарівніше творіння на Землі (+відео)