Семінар-практикум вчителів початкових класів громади

Дата: 20.12.2017 16:19

15 грудня 2017 року на базі Гуменецького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» відбувся семінар-практикум вчителів початкових класів громади за темою «Формування професійної компетентності педагога в умовах становлення нової української школи».

Учасників семінару радо зустріли учні початкових класів, адміністрація освітнього закладу.

Фото без опису Фото без опису

Гості семінару відвідали відкриті уроки, а саме:

• бінарний урок з трудового навчання та музики «Прикраси з паперу (новорічна гірлянда). Новорічні пісні», який провели вчителька 1 класу Драчова Л.А. та вчитель музики Чупрун І.М.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

• урок-мандрівку з англійської мови «Розвиток навиків мовлення учнів» провела вчитель англійської мови Шенгель О.В. разом з учнями 2 класу;

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

• урок математики «Швидкість. Одиниці вимірювання швидкості» у 4 класі, який провела вчитель Коваль Т.М.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Учні також запросили гостей на виховний захід «Ми всі діти – українські, український славний рід», яке підготували і провели вчителі початкових класів, педагог – організатор Чупрун І.М., заступник директора школи з виховної роботи Чапай В.М.

Фото без опису Фото без опису

Заключним акордом семінару був тренінг «Професійна компетентність педагога», проведений методистом початкових класів відділу освіти , культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Стефанюк О.М.

Фото без опису Фото без опису

Учасники семінару поділилися досвідом, запозичили цікаві ідеї, отримали незабутні враження.

Читати статтю I етап конкурсу „Новорічна композиція”