Україна в горнилі революції 1917–1921 рр.

Дата: 27.03.2018 11:08

Українська революція... Боротьба за незалежність… Не всі факти і події нам відомі, зрозумілі і належним чином висвітлені.

Це і криваві бої за Київ та Львів, трагічна смерть юнаків під Крутами, десятки тисяч січових стрільців, скошених навесні епідемією тифу. На їхніх заповітах виростають нові покоління українців, що ведуть боротьбу за цілісність нашої держави.

З метою вшанування боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності в Заліській-2 бібліотеці-філії проведено історичний хронограф «Україна в горнилі революції 1917 – 1921 рр.». Читачі бібліотеки прослухали короткий екскурс в історію України минулого століття.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю З тобою, краю мій, іду дорогами війни (День визволення с.Пудлівці)