Свято села Думанів

Дата: 23.10.2017 15:37

У Смотричі вода заграла
Замерехтіла жовта осінь на гілках,
У серці пісня залунала
В Думанів люд вже завітав
Тай пожвавішали люди і природа,
І музика вже загула...
Веселися, славетний народе,
Бо, нарешті, прийшов День села!

15 жовтня 2017 року День Покрови Божої Матері та ювілейна дата села Думанів – 605-річчя – знов зібрала у святковому залі жителів, гостей, друзів. Шановними гостями свята були начальник загального відділу Валяровський Михайло Вікторович, заступник начальника загального відділу Чупрун Аліна Анатоліївна, заступник начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Онуфрієва Руслана Олексіївна, інструктор-методист ДЮСШ „Лідер” Дорож Олександр Вікторович, звукорежисер Гуменецького будинку культури Чупрун Ігор Миколайович.

Участь у святковій концертній програмі «Моє село – мелодія душі» приймали вихованці Думанівського НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ, працівники культури, жителі села, педагогічний колектив та просто завзяті шанувальники мистецтва. До жителів із привітальним словом звернулися староста Бельзак Сергій Борисович та отець Євгеній.

14 жовтня вся Україна святкувала День захисника України, тому особливу увагу приділили воїнам АТО, які є жителями села Думанів. Не оминули увагою і найстарших жителів, наймолодшу жительку села. Прозвучали слова вдячності та щирого захоплення до спортсменів, які прославляють рідне село. Особливим моментом стало нагородження футболістів команди «Олімпік», яка здобула І місце у першім чемпіонаті Гуменецької ОТГ з футболу. Всю концертну програму супроводжував відеоряд, який давав можливість поринути в атмосферу художніх номерів, а також родзинкою свята була фотозона для усіх бажаючих зберегти яскраві барви золотої осені. Закінчилось наше свято народним гулянням, яке залишило море позитивних та яскравих емоцій.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Осінні барви Сахкаміня