Семінар на тему "Оптимізація мережі навчальних закладів – один із шляхів забезпечення доступності та якості освіти"

20.04.2016 у будинку культури с. Гуменці відбудеться практичний семінар керівників, заступників керівників навчальних закладів,  голів учнівського самоврядування, голів батьківських комітетів, голів ради школи, депутатів та старост сіл Гуменецької сільської ради.

Тема семінару:  „Оптимізація мережі навчальних закладів – один із шляхів забезпечення доступності та якості освіти”

У семінарі прийматимуть участь:

Фасоля Олег Іванович - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

Айдер Сеїтосманов - експерт шведсько-українського проекту  „Підтримка децентралізації в Україні”

Войцех Мархлєвский - експерт шведсько-українського проекту „Підтримка децентралізації в Україні”

Олег Процак - директор Центру освітньої політики, м. Львів

Мирослава Товкало - завідувач кафедри освітньої політики Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.