CАХКАМІНЬ – КРАПЕЛЬКА КРАЇНИ

12 липня, в день Святих Апостолів Петра і Павла, в селищі Сахкамінь відбулося свято села.

Розпочав концертну програму дитячий церковний хор молитвою  «Україно, молюся за тебе». Порадував своїми виступами дитячий садок, а також жіноча вокальна група вчителів «Берегиня».

Високу майстерність показали дуети – Оксана Козуленко і Діана Гончар, Людмила Ківерчук і Василь Куртик. Відбувся успішний дебют тріо «Матіола», глядачі були зачаровані «Вальсом» у виконанні танцювального колективу «Грація», гучними оплесками зал зустрічав улюблених солістів – Віталіну Пиріжок, Дарину Романюк, Анастасію Пасічник, Олега Гріна, Еріка Ванюшкіна, Соломію Козловську, Тетяну Гординчук, Зоряну Арчаковську.

Вели програму неповторні ведучі – Влад Стецюк і Олександра Алєксєєнко, Діана Гончар і Володимир Кліщинський, Оксана Козуленко і Антон Тріцький.

Жителі селища щиро дякують голові Гуменецької громади – Інні Григорівні Абдулкадировій, директору Д.П. «Нігинський кар’єр» –Миколі Миколайовичу Ткачу, старості селища Сахкамінь – Вячеславу Анатолійовичу Ляховецькому та всім, хто не лишився байдужим до підготовки та проведення нашого Свята села.

Ніна Волинець,
завідувач клубу селища Сахкамінь.

Переглянути всі фото зі свята

Пропонуємо переглянути новину від 13.07.2017: РОЗПОЧАВСЯ ПЕРШИЙ ЧЕМПІОНАТ ГУМЕНЕЦЬКОЇ ОТГ