Чемпіонат з настільного тенісу

Дата: 15.03.2017 23:44
Кількість переглядів: 857

Фото без опису

12 березня на базі Гуменецького НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназії відбувся чемпіонат Гуменецької об’єднаної територіальної громади з настільного тенісу, що входить в програму «Краще спортивне село громади».

Змагання проходили в особистому заліку, прийняло участь 21 чоловіків та 12 жінок. Було зіграно понад 90 матчів.

Серед жінок перше місце посіла Стрельбіцька Лілія (с. Залісся Друге), другою стала Короленко Галина (с. Гуменці), третє місце посіла Клименко Діана (с. Голосків).

Серед чоловіків перше місце посів Ущаповський Максим (с. Вербка), другим став Цюрик Андрій (с. Думанів), третє місце посів Костецький Вадим (с. Колубаївці).

Також було відзначено та нагороджено Берник Тетяну - найдосвідченішого гравця змагань. Переможці та призери змагань були нагородженні медалями та грамотами Гуменецької сільської ради.