Фінал чемпіонату Гуменецької ОТГ з волейболу серед чоловічих команд

Дата: 22.03.2017 22:59

19 березня на базі Залісько Другого НВК відбувся фінальний етап чемпіонату Гуменецької об’єднаної громади з волейболу серед чоловічих команд.

Змагання входять в програму «Краще спортивне село громади». Загалом у чемпіонаті взяло участь вісім команд з сіл громади.

У фінал за підсумками групових етапів потрапили чотири команди: с. Залісся Друге, Нігин, Колубаївці та Думанів. Змагання проходили по коловій системі.

Здобувши перемоги у трьох матчах перше місце посіла команда с. Залісся Друге. Інші три команди набрали однакову кількість очок. За підсумками особистих матчів, різниці виграних та програних партій друге місце посіла команда с. Нігин, третє – с. Колубаївці.

Кащим гравцем став Микитюк Андрій (Залісся Друге).

Призери та переможці змагань були нагородженні кубками та грамотами Гуменецької сільської ради.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису