Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Спорт: Легка атлетика та Шахи

Дата: 20.02.2017 21:57
Кількість переглядів: 839

16-17 лютого у м. Хмельницький відбувся чемпіонат обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2005 р.н. та 2006 р.н. і молодші.

У змаганнях прийняли участь вихованці тренерів–викладачів ДЮСШ «Лідер» Гуменецької сільської ради Дубчака М.М., та Іщук А.А.

Серед дівчат 2006 р.н. і молодших Осіпчук Вероніка посіла перше місце
Цимбалюк Єлизавета стала другою
Архипович Анжеліка третьою (стрибки у висоту).

Серед юнаків 2004-2005 р.н. Козак Петро посів перше місце (стрибки у висоту).
Серед юнаків 2006 р.н. і молодших Стороженко Денис переміг у стрибках у висоту та посів друге місце у стрибках у довжину,
Кшемінський Андрій посів перше місце у стрибках у висоту, друге місце у бігу на 60 метрів та третє місце з стрибків у довжину.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

17 лютого в приміщенні Нігинської ЗОШ відбулись змагання серед ЗНЗ І-ІІІ ступенів з шахів, що входять програму Спартакіади школярів Гуменецької ОТГ.
Перше місце посіла Голосківська ЗОШ, друге – Гуменецький НВК, третє – Нігинська ЗОШ, четверте – Залісько-2 НВК.

В той же день в приміщенні Сахкамінської ЗОШ змагались ЗНЗ І-ІІ ступенів
Змагання проходили в особистому та командному заліку.
Серед юнаків перше місце посів Сосула Ілля (Сахкамінська ЗОШ); друге місце Кліщинський Володимир (Сахкамінська ЗОШ); третє місце Підгорний Олексій (Думанівська ЗОШ).
Серед дівчат перше місце посіла Вознюк Олександра (Сахкамінська ЗОШ); другою стала Шевчук Вікторія (Колубаївська ЗОШ); третьою – Смолінська Катерина (Думанівська ЗОШ).

У командному заліку перше місце посіла Сахкамінська ЗОШ; друге місце Колубаївська ЗОШ; третє місце Думанівська ЗОШ; чеверте місце Вербецька ЗОШ.
Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер» відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.