Ерудовані, спритні, відважні.

Дата: 06.11.2017 21:31

4 листопада в клубі селища Сахкамінь було цікаво та весело.

Віталіна Пиріжок (художній керівник клубу) професійно та завзято взялася до справи.

Дві команди: «Дарк-Ангели» і «Барселона» змагалися за звання «Ерудовані, спритні, відважні». До перемоги вів не простий шлях. Необхідно було пройти чотири рівні: 1-й рівень – «Що, де, коли?», 2-й рівень – «Малюнок в темряві», 3-й рівень - «Склади слово» і 4-й рівень «Мистецтво міміки та жестів».

З рахунком 23:19 перемогла команда «Дарк-Ангели».

Завідувач клубу Ніна Волинець нагородила переможців солодкими призами. Команда «Барселона» теж отримала солодощі. Адже в будь якій грі має перемагати ДРУЖБА!!!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Країна саморобок (с.Голосків)