Шаховий турнір у Думанові

19 лютого 2017 року в приміщенні актового залу Думанівського НВК відбувся шаховий турнір серед жителів села Думанів, приурочений Героям Небесної Сотні.

Перед турніром учасники завітали до бібліотеки. Бібліотекар розповіла про події, які відбувались на Майдані Незалежності, про наших земляків, які загинули за волю і свободу нашої держави, та ознайомила з творчістю односельчанина Білоуса Анатолія Івановича, який був учасником тих подій.

Переможців турніру привітав сільський староста Сергій Бельзак та вручив їм грамоти.

«Корону шахового короля» вибороли:
1 місце – Шпиндюк Анатолій,
2 місце – Остафійчук Олександр,
3 місце – Пузирьов Володимир.

Гарні показники отримали інші шахматисти – Підгорний Василь, Свідер Валерій, Лубко Микола, Білоус Анатолій, Слободян Олег, Явніков Володимир.

Організатор шахового турніру Братиця Микола наголосив на те, що такі заходи будуть, як пам’ять про наших героїв. Ми будемо пам’ятати якою ціною здобувається сьогодні свобода, і що ми маємо бути гідними цих героїв.

Бібліотекар Балицька Валентина