Семінар-практикум у Великозаліссі

В ході семінару виступила директор школи Бугера Т.О., яка ознайомила учасників з структурно-часовою моделлю проведення практикуму.

Кащук М.А., вихователь ДНЗ провела інтегроване заняття „Моя Батьківщина – Україна”

Вчитель 1 класу Столярська Н.В. провела урок з навчання грамоти „Закріплення звукового значення букви „ї”. Словниково-логічні вправи. Опрацювання вірша „Я – українка”.

Заключним акордом семінару був виховний захід „Святе, як хліб, моє рідне село, яке підготувала і провела Циганівська І.М., вчитель 3 класу.

Учасники семінару отримали незабутні враження та дитячі вироби.