Робочий візит голови Хмельницької ОДА

07 вересня 2016 року з робочим візитом Гуменецьку громаду відвідав голова Хмельницької обласної державної адміністрації Корнійчук Олександр Олександрович.

Олександр Олександрович зустрівся з головою Гуменецької сільської ради Інною Абдулкадировою, заступником сільського голови Валентином Говоровським, апаратом та працівниками сільської ради, працівниками відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради, старостами громади, директорами шкіл та завідуючими дошкільних навчальних закладів.

Також під час візиту голови Хмельницької ОДА присутні були очільники Кам'янець-Подільського району: голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Сукач Василь Олександрович та голова Кам'янець-Подільської районної ради Бец Борис Бориcович.

переглянути фото