З’їзд лідерів учнівського самоврядування

Дата: 04.12.2017 19:07

1 грудня в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся з’їзд лідерів учнівського самоврядування.

На семінарі були присутні лідери шкіл з всієї області – понад 40 учасників. Мета семінару – обрати лідера області. Попередньо були подані кандидатури претендентів. В ході семінару кандидати представляли свою програму і методом голосування були відібрані кращі (кандидати, які набрали найбільше голосів). Гуменецьку ОТГ представила лідер Вербецького закладу освіти учениця 8 класу Давидова Наталія. На семінарі також були присутні: директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості Григорій Макарович Гончарук, який виступив з промовою та настановою для лідерів. Після презентацій були проведені цікаві квести для дітей.

Читати статтю Тиждень зарубіжної літератури (Нігинська ЗОШ І-ІІІ ст.)