Свято села Лисогірка

Дата: 15.08.2017 18:23

Тут недалеко біля міста, де річка Мукша протіка,
Село красиве Лисогірка, в долині тихій розцвіта.

Неподалік тут гори Медобори, що захищають від вітрів,
Стоїть село в зеленім морі городів, квітів і садів.

Тут все знайоме нам до болю – криниця, річка, хата й сад,
Що залишили за собою, батьки багато літ назад.

9 серпня відбулось свято села Лисогірка – "святого Пантелеймона Цілителя", а також урочисте відкриття нового клубу.

О 12-00 у капличці святого Пантелеймона відбулось богослужіння, після чого отець Олександр освятив новий клуб і подарував ікону святого.

О 16-00 була урочисто перерізана стрічка і відбувся святковий концерт. Багато слів вдячності звучало на адресу сільського голови – Абдулкадирової Інни Григорівни, адже всі жителі села чекали на новий клуб. Інна Григорівна, в свою чергу, привітала присутніх зі святом та вручила подарунки усім жителям села.

З привітаннями до жителів села також звернулись: староста села – Ціхоцький Анатолій Омелянович, який став першим старостою, що отримав грамоту від сільського голови; начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму – Срібняк Лілія Олексіївна; головний агроном СТзОВ "Гуменецьке" – Улрік Пуансо.

Концерт закінчився дискотекою та святковим салютом.

Пропонуємо переглянути новину від 15.08.2017: Перший спас – Медовий