Семінар із керівниками клубних закладів

13 квітня працівники Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтв провели семінар, на якому розкрили питання роботи клубних закладів в умовах децентралізації, шляхи та методи ефективної взаємодії культурно-освітніх закладів у громаді.

Із важливими пропозиціями щодо впорядкування мережі клубних закладів у зв’язку із проведенням адміністративно-територіальної реформи виступила перед слухачами заступник директора Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтв, заслужений працівник культури України Олена Ільїнська.

Про основні види документів та правила їх ведення в клубному закладі розповіла Валентина Борисівна Петрова.

Інноваційні моделі роботи працівників клубних закладів висвітлила у своїй доповіді Оксана Натальська.

Працівники закладів культури Гуменецької сільської ради щиро вдячні Хмельницькому науково-методичного центру культури і мистецтв за корисний семінар та внесення ясності у окремі питання діяльності клубних закладів в умовах децентралізації.