Результати конкурсу на заміщення вакантних посад керівників клубних закладів та народного музею

Дата: 19.04.2017 18:10

Відповідно до законів України «Про культуру», «Про музеї та музейну справу», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради проведено 13 квітня 2017 року конкурс на заміщення вакантних посад керівників клубних закладів та народного музею, що перебувають в комунальній власності Гуменецької сільської ради, а саме: директора Гуменецького сільського будинку культури, завідувача Абрикосівським сільським клубом, директора Великозаліського сільського будинку культури, директора Пудловецького сільського будинку культури, завідувача Улянівським сільським клубом, завідувача Вербецьким сільським клубом, завідувача Колубаївським сільським клубом, завідувача Малозаліським сільським клубом, директора Думанівського сільського будинку культури, завідувача Сахкамінським сільським клубом, завідувача народним музеєм історії села Нігин.

Відповідно п.2.8. Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників закладів культури комунальної власності Гуменецької сільської ради, затвердженого рішенням дев’ятнадцятої (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради від 24.03.2017 № 13 до участі в роботі конкурсної комісії з правом дорадчого голосу були запрошені фахівці галузі культури – заступник директора Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтв, заслужений працівник культури України Олена Ільїнська, завідувач відділом маркетингу, інноваційно-видовищних проектів та шоу-програм Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтв Оксана Натальська та завідувач відділом науково-методичної роботи установ культури та клубних закладів Валентина Петрова.

Під час конкурсу кандидати на посади презентували проекти програм розвитку закладів культури на один і п’ять років.

За результатами проведеної роботи конкурсна комісія прийняла рішення про визнання переможців конкурсу на посади директора Гуменецького сільського будинку культури - Богданову Тетяну Антонівну, завідувача Абрикосівським сільським клубом - Гончарук Валентину Петрівну, директора Великозаліського сільського будинку культури - Буру Лілію Петрівну, директора Пудловецького сільського будинку культури - Любчик Любов Петрівну, завідувача Вербецьким сільським клубом - Вапничного Миколу Михайловича, завідувача Колубаївським сільським клубом - Слободяна Олександра Анатолійовича, завідувача Малозаліським сільським клубом - Драчову Галину Анатоліївну, директора Думанівського сільського будинку культури - Кульчицького Олександра Вікторовича, завідувача Сахкамінським сільським клубом - Волинець Ніну Миколаївну, завідувача народним музеєм історії села Нігин - Слободян Нілу Петрівну та рекомендувала відділу освіти, культури, спорту і туризму укласти контракт із переможцями конкурсу на 5 років.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо нових звершень та перемог на культурно-мистецькій ниві!