Легкоатлетичне багатоборство у приміщенні серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження та молодше

Дата: 04.03.2024 20:30

Команда ДЮСШ «Лідер» Гуменецької СТГ бронзові призери чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного багатоборства (двоборства) у приміщенні серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження та молодше.

2-3 березня 2024 року у м Київ відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного багатоборства (двоборства) у приміщенні серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження та молодше.

У змаганнях взяли участь більше 70 ДЮСШ та СДЮШОР з різних куточків України серед яких була команда ДЮСШ «Лідер» Гуменецької СТГ.

За підсумками двохденних змагань маємо такі результати:

Костянтин Портний – І місце (біг 60 м та стрибки у висоту).

Руслана Худякова – ІІІ місце (біг 60 м та стрибки у висоту).

Максим Поліщук – 4 місце (біг 60 м та стрибки у висоту).

Богдан Розум’як – 8 місце (біг 60 м та стрибки у довжину).

Святослав Степанов – 13 місце (біг 60 м та потрійний стрибок)

Каміла Линюк – 18 місце серед 72 учасників (біг 60 м та 200 м).

У загальнокомандному заліку спортсмени ДЮСШ «Лідер» вибороли почесне третє місце.

Вітаємо юних спортсменів їх тренера Сергія Кшемінського, вчителя фізичної культури Миколу Дубчака з успішними виступами, бажаємо нових звершень та перемог.