ІІІ етап загальнонаціонального проекту «Шкільні ігри»

Дата: 26.02.2024 12:45

23 лютого у Дунаївцях відбувся ІІІ районний етап Шкільних ігор серед учнів 5-6 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту «Пліч-о-пліч зі спортом».

У змаганнях успішно виступили юні спортсмени Гуменецької ТГ.

Команда Голосківської гімназії посіла І місце зі спортивних естафет Cool Games та четверте місце у бадмінтоні (вчитель фізичної культури Жанна Лужняк, тренер Дмитро Бойко).

Гуменецький ліцей став переможцем у змаганнях з дартсу (вчителі фізичної культури Сергій Кшемінський та Микола Дубчак).

Думанівська гімназія виборола друге місце у доджболі (вчитель фізичної культури Юлія Бучківська).

Учні Гуменецького ліцею, Голосківської та Думанівської гімназії  здобули право виступати у IV обласному етапі «Шкільних ігор».

Вітаємо юних спортсменів, бажаємо вдалих виступів та перемог у обласних змаганнях.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатись, тренуватись та змагатись.

Слава Україні!