Випуск у ДНЗ "Перлинка" (с.Абрикосівка)

Дата: 16.06.2017 17:25

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі.

На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня. П’ятеро дошкільників з своїми мріями і уподобаннями, які вчились читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати, залишили стіни рідного садочка.

Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій.

Випускників вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці, батьки, гості. На згадку про садочок випускники отримали дипломи від завідувача Петрик Галини Володимирівни та подарунки від відділу освіти Гуменецької сільської ради, які обов’язково знадобляться майбутнім першокласникам.

А на завершення казкові герої влаштували дітям справжню казку з естафетами, конкурсами та незабутнім «Бульбашковим шоу».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Перегляньте новину: Привітання медиків з професійним святом від 16.06.2017