Семінар «Розвиток позашкільної освіти в умовах децентралізації»

Дата: 16.11.2017 17:09

14 листопада на базі ЦДЮТ Гуменецької сільської ради відбувся семінар директорів позашкільних закладів освіти.

На семінарі були присутні 34 директори з Хмельницької області та директор Хмельницького Обласного Центру науково-технічного моделювання Гончарук Григорій Макарович. Тема семінару: «Розвиток позашкільної освіти в умовах децентралізації».

Семінар складався з двох частин:
1) Теоретичний блок;
2) Практична частина.

В ході Теоретичного блоку було проаналізовано нові тенденції в позашкільній освіті та новації згідно закону № 2145–VIII про позашкільну освіту.

Практична частина проходила на базі Гуменецького будинку культури, Гуменецького дитячого садочка «Дивограй» та Гуменецького НВК „ЗОШ I-III ступенів, гімназія”. В ході практичної частини були показані гуртки, які діють в Гуменецькому центрі позашкільної освіти та проведено ряд майстер класів із залученням учасників семінару. Також продемонстрована виставка робіт, створених вихованцями центру творчості.

відеопрезентація гуртків ЦДЮТ Гуменецької сільської ради:

Читати статтю Літературна подорож до 110-річчя з дня народження Астрід Ліндгрен (с.Голосків)