Атестація Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 13.04.2017 17:06

Відповідно до частини третьої статті 40 Закону України „Про загальну середню освіту”, наказу МОН України від 30 січня 2015 року № 67 „Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів”, на виконання Плану проведення державної атестації навчальних закладів Гуменецької об’єднаної територіальної громади, затвердженого наказом відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради від 01.02.2016 року № 26-но, наказу відділу освіти, культури, спорту і туризму № 74-но від 18.02.2017 року «Про проведення державної атестації Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» з метою здійснення контролю за діяльністю навчального закладу в термін з 02.03.2017 року по 16.03.2017 року проведено атестаційну експертизу Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Оприлюднення результатів державної атестації Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснено відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів.