Правове виховання в Гуменецькому ДНЗ «Дивограй»

Дата: 12.12.2016 17:02

Правове виховання дошкільника починається з виховання у нього почуття власної гідності, поваги до самого себе. Тому в дошкільному закладі і сім'ї необхідно створити атмосферу визнання індивідуальності дитини, поваги його особистості, а самій дитині надати можливість реалізовувати свої людські права.

З 28.11.2016 по 02.12.2016 було організовано проведення «Всеукраїнського тижня права».

До початку тематичного тижня вихователями була проведена робота з правового виховання, була розроблена консультація «Методи правового виховання в ДНЗ».

Вихователі провели низку занять, бесіди, ігри, які були спрямовані на ознайомлення дітей з правами, визначеними Конвенцією ООН з прав дитини.

Весело та цікаво пройшов Всеукраїнський тиждень права у нашому садочку!

Більше фото тут.