Правове виховання в Гуменецькому ДНЗ «Дивограй»
Дата: 12.12.2016 17:02
Кількість переглядів: 1111
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/a14e4feddb8fd682ea3001d031394076.jpg) |
Правове виховання дошкільника починається з виховання у нього почуття власної гідності, поваги до самого себе. Тому в дошкільному закладі і сім'ї необхідно створити атмосферу визнання індивідуальності дитини, поваги його особистості, а самій дитині надати можливість реалізовувати свої людські права.
|
З 28.11.2016 по 02.12.2016 було організовано проведення «Всеукраїнського тижня права».
До початку тематичного тижня вихователями була проведена робота з правового виховання, була розроблена консультація «Методи правового виховання в ДНЗ».
|
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/dc03b80e31ec6f058f75fb645d9d4a87.jpg) |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/1860a5f1d45e9723cf708d2bbe12a155.jpg) |
Вихователі провели низку занять, бесіди, ігри, які були спрямовані на ознайомлення дітей з правами, визначеними Конвенцією ООН з прав дитини.
Весело та цікаво пройшов Всеукраїнський тиждень права у нашому садочку!
|
Більше фото тут.
« повернутися