27 сесія VIII скликання 03.11.2022

Перелік рішень
двадцять сьомої (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VІІІ скликання
від 03 листопада 2022 року

Рішення 1 Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.
Рішення 2 Про затвердження передавального акту Сахкамінської гімназії (зі структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
Рішення 3 Про затвердження передавального акту Сахкамінського закладу дошкільної освіти «Малятко» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
Рішення 4 Про затвердження передавального акту Циківської гімназії (зі структурним підрозділом початкова школа) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
Рішення 5 Про затвердження передавального акту Циківського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
Рішення 6 Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області у новій редакції.
Рішення 7 Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату Гуменецької сільської ради та її виконавчих органів.
Рішення 8 Про перереєстрацію, зняття з обліку транспортного засобу УАЗ 469Б.