26 сесія VIII скликання 18.10.2022

Перелік рішень
двадцять шостої (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VІІІ скликання
від 18 жовтня 2022 року

Рішення 1 Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.
Рішення 2 Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Гуменецької сільської ради VIII скликання від 29.08.2022 року №15.
Рішення 3 Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Гуменецької сільської ради VIII скликання від 29.08.2022 року №16.
Рішення 4 Про зміну юридичних адрес клубних закладів культури Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та народного музею історії села Нігин.
Рішення 5 Про зміну юридичної адреси комунального закладу «Гуменецька публічна бібліотека» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та його структурних підрозділів, затвердження установчих документів у новій редакції.
Рішення 6 Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду.
Рішення 7 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та надання в оренду земельної ділянки гр. Паєвському О.С.
Рішення 8 Про продаж приміщення медпункту.
Рішення 9 Про надання в оренду земельної ділянки з кадастровим номером 6822481800:09:034:0012.
Рішення 10 Про продаж земельної ділянки.
Рішення 11 Про припинення права користування земельною ділянкою.
Рішення 12 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку та прибудинкової території ОСББ «Надія».
Рішення 13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
Рішення 14 Про передачу майна з балансу Гуменецької сільської ради на баланс відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.
Рішення 15 Про надання дозволу комунальному підприємству «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на списання основних засобів.
Рішення 16 Про надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Рішення 17 Про надання матеріальної допомоги.
Рішення 18 Про надання матеріальної допомоги.