25 сесія VIII скликання 22.09.2022

Перелік рішень
двадцять п’ятої (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VІІІ скликання
від 22 вересня 2022 року

Рішення 1 Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.
Рішення 2 Про продаж автомобіля УАЗ 469Б.
Рішення 3 Про надання згоди на прийняття у комунальну власність майна.
Рішення 4 Про зміну юридичної адреси відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та затвердження Положення у новій редакції.
Рішення 5 Про зміну юридичної адреси Гуменецького закладу дошкільної освіти «Дивограй» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та затвердження Статуту у новій редакції.
Рішення 6 Про зміну юридичної адреси Колубаївської гімназії (зі структурними підрозділами початкова школа та дошкільний підрозділ) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та затвердження Статуту у новій редакції.
Рішення 7 Про зміну юридичної адреси Лисогірського закладу дошкільної освіти «Перлинка» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та затвердження Статуту у новій редакції.
Рішення 8 Про внесення змін до рішень сесії Гуменецької сільської ради VIII скликання.
Рішення 9 Про затвердження Програми надання матеріально-технічної та фінансової допомоги територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України, військовим частинам Сил територіальної оборони Збройних Сил України розташованих на території Хмельницької області на 2022-2023 роки.
Рішення 10 Про надання матеріальної допомоги.