21 сесія VIII скликання 24.06.2022

Перелік рішень
двадцять першої сесії Гуменецької сільської ради VІІІ скликання
від 24 червня 2022 року

Рішення 1 Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.
Рішення 2 Про встановлення місцевих податків і зборів на 2023 рік.
Рішення 3 Про встановлення ставок земельного податку на 2023 рік.
Рішення 4 Про надання пільг зі сплати земельного податку.
Рішення 5 Про надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Рішення 6 Про надання пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Рішення 7 Про затвердження Положення про місцеву пожежну команду села Гуменці у новій редакції.
Рішення 8 Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату Гуменецької сільської ради та її виконавчих органів та скорочення штату працівників сільської.
Рішення 9 Про надання дозволу на зняття з обліку екскаватора ЕО-2621В.
Рішення 10 Про надання в оренду земельної ділянки гр. Козак А.Ю.
Рішення 11 Про продаж земельної ділянки.
Рішення 12 Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки з кадастровим номером 6822481800:01:012:0036 в оренду.
Рішення 13 Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки з кадастровим номером 6822481800:04:001:0613 в оренду.
Рішення 14 Про розірвання договору оренди землі.
Рішення 15 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії АТ «Хмельницькобленерго» – (КТП-10).
Рішення 16 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії АТ «Хмельницькобленерго» – (ПЛ-10 кВ Л-35).
Рішення 17 Про припинення права користування земельною ділянкою.
Рішення 18 Про передачу майна з балансу комунального підприємства «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради на баланс Гуменецької сільської ради.
Рішення 19 Про план роботи сільської ради на ІІ півріччя 2022 року.
Рішення 20 Про надання матеріальної допомоги.