20 сесія VIII скликання 03.06.2022

Перелік рішень
двадцятої (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VІІІ скликання
від 03 червня 2022 року

Рішення 1 Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.
Рішення 2 Про затвердження Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Гуменецької сільської ради на 2022-2026 роки.
Рішення 3 Про призупинення діяльності Центру дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
Рішення 4 Про призупинення діяльності Дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
Рішення 5 Про надання в оренду земельної ділянки.
Рішення 6 Про надання в оренду земельної ділянки гр. Паєвському Олександру Сергійовичу.
Рішення 7 Про надання в оренду земельної ділянки гр. Хмелюк Ользі Петрівні.
Рішення 8 Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень будівлі колишнього фельдшерсько-акушерського пункту.
Рішення 9 Про створення узгоджувальної комісії з розгляду та вирішення земельних спорів на території Гуменецької сільської ради.
Рішення 10 Про внесення змін до складу та чисельності виконавчого комітету Гуменецької сільської ради.
Рішення 11 Про надання матеріальної допомоги.
Рішення 12 Про надання відпустки сільському голові.
Рішення 13 Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Гуменецької сільської ради майна.
Рішення 14 Про скасування рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VIII скликання від 11.02.2022 року №91.