Відкрита Першість ДЮСШ "Лідер" з волейболу серед дівчат 2009-2010 років народження

Дата: 27.10.2021 10:04

23 жовтня з дотриманням карантинних норм та вимог в рамках підготовки до чемпіонату області відбулась відкрита Першість ДЮСШ "Лідер" з волейболу серед дівчат 2009-2010 років народження. У змаганнях взяли участь команди ДЮСШ "Лідер" Гуменецької СТГ тренер Куценко О.В., ДЮСШ Слобідсько-Кульчієвецької СТГ тренер Арсенюк О.М., та дві команди НВК №3 Кам'янець-Подільської ТГ тренер Погорецька О.Ф.

У підсумку перше місце посіла команда ДЮСШ Слобідсько-Кульчієвецької CТГ, друге - ДЮСШ "Лідер", третє - НВК №3.

Призери та переможці змагань, а також кращі гравчині були нагородженні грамотами та олімпійською атрибутикою.